20.7.10

Agility võistlus Saaremaal 10.juulil

Saaremaa on meretagune riik ja kui sinna juba korra minna, tuleb seal ka kõik võimalikud üritused kaasa teha.
Nii saigi ühildatud inimeste üritus koerte üritusega ja kuna mõlemad meie koerad juba nii kui naa Saaremaal suvitasid , siis mis see üks agility võistlus ära võistelda pole :)
Laupäeva hommikul oli esimene võistlusklass A0, kus meie Sunny oma esimese võistlusdebüüdi tegi.
Kuna kraadiklaas näitas tugevalt üle 30-ne, siis Sunny arvas, et nii kõrgeid tõkkeid tema küll hüppama ei hakka. Meril ergutas koera nagu jõudis, kuid kuna see kõik võttis nii kaua aega. siis tuli disklahv just eelkõige tugevalt ületatud aja tõttu. Enne teist jooksu küttis Meril Sunny nii ülesse, et tõkked ei tundunudki koerale enam nii kõrged :) Teisest jooksust sai Sunny oma elu esimeselt võistluselt 0 tulemuse ning kolmanda koha, mis arvestades koera vanust ja seda, et see oli tema esimene võistlus, polegi nii paha tulemus. Kuna võustluse koht arvestati kahe jooksu peale kokku, siis said Sunny ja Meril tubli 4. koha.
Kuna A3 alustas alles pealelõunal, tuli oodata pool päeva, enne kui Gloria sai võistlema asuda. Õnneks talub Gloria kuuma ilma ilusti ning Meril sai starti minna täiesti okei koeraga.
Agility rajalt tuli 4. koht tulemusega 16,15 ning hüpperajalt 3. koht tulemusega 22,10